Založit webové stránky nebo eShop

Aktuality

    





DALŠÍ UTKÁNÍ KP - 8. KOLO:
datum a čas
domácí
hosté
skóre
23.09.2017 15:00
Český Těšín
Stará Bělá
1 : 1
23.09.2017 16:00
Vratimov
Polanka
3 : 3(0:2)
23.09.2017 16:00
Slavia Orlová
Pustá Polom
0 : 5
24.09.2017 16:00
Frenštát p. R.
Čeladná
-- : --
24.09.2017 16:00
SO Bruntál
Heřmanice
-- : --
24.09.2017 16:00
Bílovec
Břidličná
-- : --
24.09.2017 16:00
Krnov
Šenov
-- : --
11.10.2017 15:30
Háj ve Slezsku
Dětmarovice
-- : --
 
DALŠÍ UTKÁNÍ MěS Ostrava - 8. kolo:
datum a čas
domácí
hosté
skóre
24.09.2017 16:00
Řepiště B
Šenov B
-- : --
24.09.2017 16:00
Markvartovice
Lokomotiva Ostrava
-- : --
28.09.2017 00:00
Třebovice
Ostrava Lhotk
-- : --
11.10.2017 16:00
Vřesina B
HRABŮVKA
-- : --
 



DESET ŽLUTÝCH KARET CELKEM A DOST, JINAK ZA POPLATEK !!!
 
UPOZORNĚNÍ PLATÍ ZEJMÉNA PRO „B“ TÝM SK ŠENOV, u přípravek SKŠ se ŽK nepředpokládají !?
 
VV MěFS Ostrava schválil poplatek 50,-Kč za napomenutí žlutou kartou, počínaje udělením jedenácté žluté karty v pořadí, v součtu všech družstev členského klubu v soutěžích MěFS Ostrava (platí pro utkání, na která je delegován rozhodčí KR MěFS Ostrava). Vyhodnocení udělených žlutých karet bude provedeno vždy po podzimní a jarní části soutěží řízených MěFS Ostrava.



ROZPIS ZÁPASŮ SK ŠENOV:
 
KRAJSKÝ PŘEBOR MS KFS – MUŽI "A"   *2017/2018*  LOS PODZIM 2017
REVIZE k 16.8.2017
*Datum     Hodina
*SRAZ/ODJEZD
od hřiště
Kolo
Číslo
utkání
2017810A1A...
 Domácí
-
Hosté
Podzim
2017
Vzdál.
od hřiště
SO  05.08.17  17:00
16:00
1
0107
 SK ŠENOV
-
BŘIDLIČNÁ
5:0
-
SO  12.08.17  17:00
15:15
2
0203
 DĚTMAROVICE
-
SK ŠENOV
0:0
cca 20 km
SO  19.08.17  17:00
16:00
3
0306
 SK ŠENOV
-
POLANKA
4:0
-
SO  26.08.17  17:00
15:00
4
0404
 HÁJ ve SL.
-
SK ŠENOV
4:0
cca 33 km
ST  30.08.17  17:00
15:00
15
1502
 ČELADNÁ
-
SK ŠENOV
3:0
cca 31 km
SO  02.09.17  16:30
15:30
5
0505
 SK ŠENOV
-
BÍLOVEC
2:3
-
NE  10.09.17  16:00
13:45
6
0605
 FRENŠTÁT
-
SK ŠENOV
3:1
cca 36 km
SO  16.09.17  16:00
15:00
7
0704
 SK ŠENOV
-
BRUNTÁL
5:2
-
NE  24.09.17  16:00
13:00 BUS
8
0806
 KRNOV
-
SK ŠENOV
 
cca 70 km
SO  30.09.17  15:30
14:30
9
0903
 SK ŠENOV
-
ORLOVÁ
 
-
SO  07.10.17  15:00
13:15
10
1007
 ČES. TĚŠÍN
-
SK ŠENOV
 
cca 26 km
SO  14.10.17  15:00
14:00
11
1102
 SK ŠENOV
-
ST. BĚLÁ
 
-
NE  22.10.17  14:00
12:00
12
1208
 P. POLOM
-
SK ŠENOV
 
cca 38 km
SO  28.10.17  14:00
13:00
13
1301
 SK ŠENOV
-
VRATIMOV
 
-
SO  04.11.17  14:00
13:00
14
1408
 SK ŠENOV
-
HEŘMANICE
 
-
SO  11.11.17  13:30
10:45 BUS
16
1607
 BŘIDLIČNÁ
-
SK ŠENOV
 
cca 97 km
*Pozn:
 PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYHRAZENY (datum a čas může být změněn dle aktuálního počasí nebo po dohodě mužstev)!
 SRAZ JE JEN ORIENTAČNÍ, O ČASU SRAZU ROZHODUJE TRENÉR nebo VED. MUŽSTVA!
 AKTUÁLNÍ ROZPISY VŽDY NA www.fotbal.cz !!!
 
MUŽI: ŠENOV „B“ - MĚSTSKÁ SOUTĚŽ MěFS OSTRAVA (Pozn.: tříkolový systém!)
*2017/2018* LOS PODZIM 2017
REVIZE k 21.8.2017
KOLO
DATUM A ČAS¬¬
SRAZ¬
DOMÁCÍ
HOSTÉ
SKÓRE
HŘIŠTĚ
4
SO 26.08.2017 17:00
16:00
Šenov B
 HRABŮVKA
5:5
tráva
5
NE 03.09.2017 16:30
15:30
Šenov B
Markvartovice
4:2
tráva
6
NE 10.09.2017 16:00
14:30
Třebovice B
Šenov B
3:4
tráva
7
NE 17.09.2017 16:00
15:00
Šenov B
Slovan Ostrava B
3:0
tráva
8
NE 24.09.2017 16:00
14:30
Řepiště B
Šenov B
-- : --
tráva
9
NE 01.10.2017 15:30
14:30
Šenov B
Vřesina B
-- : --
tráva
1
NE 08.10.2017 15:00
----
Šenov B
VOLNO
----
----
3
NE 15.10.2017 15:00
14:00
Šenov B
Lokomotiva Ostrava
-- : --
tráva
2
NE 22.10.2017 14:00
12:15
Ostrava Lhotka
Šenov B
-- : --
tráva
13
SO 28.10.2017 14:00
12:15
Hrabůvka
Šenov B
-- : --
tráva, HD VISTA
11
NE 05.11.2017 14:00
13:00
Šenov B
Ostrava Lhotka
-- : --
tráva
10
NE 12.11.2017 13:30
----
VOLNO
Šenov B
----
----
12
SO 18.11.2017 13:30
12:00
Lokomotiva Ostrava
Šenov B
-- : --
škvára
14
NE 26.11.2017 13:00
11:15
Markvartovice
Šenov B
-- : --
tráva
Poznámky: ¬čas srazu, resp. odjezdu je orientační, čas vždy určuje trenér/ved. mužstva!
                   ¬¬zpracováno podle webu IS FAČR, termíny mohou být změněny!
 



Tabulka KP 2016/2017:
 
Družstvo
Záp.
+
0
-
Skóre
Body
 
1
Bohumín
30
21
4
5
67:26
67
 
2
Heřmanice
30
17
8
5
79:34
59
 
3
Český Těšín
30
14
9
7
55:34
51
 
4
Čeladná
30
16
3
11
66:52
51
 
5
Bílovec
30
13
6
11
56:46
45
 
6
Háj ve Slezsku
30
13
6
11
55:46
45
 
7
Krnov
30
13
8
9
42:42
47
 
8
Břidličná
30
12
6
12
62:59
42
 
9
Polanka
30
10
7
13
52:57
37
 
10
Dětmarovice
30
10
6
14
45:51
36
 
11
Šenov
30
10
4
16
46:68
34
lepší díky vstřeleným
3. brankám na hřišti soupeře v Bruntále
12
SO Bruntál
30
9
7
14
58:62
34
 
13
Slavia Orlová
30
8
9
13
51:68
33
 
14
Frenštát p. R.
30
9
5
16
46:67
32
 
15
Vendryně
30
8
7
15
53:78
31
 
16
Kobeřice
30
9
1
20
32:75
28

 

 



KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka z domácích utkání:
#
Klub
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
Bohumín
15
13
2
0
42:4
41
2.
Heřmanice
15
10
5
0
45:11
35
3.
Český Těšín
15
9
4
2
34:13
31
4.
Čeladná
15
10
1
4
42:25
31
5.
Háj ve Slezsku
15
9
2
4
36:20
29
6.
Krnov
15
8
4
3
22:12
28
7.
Slavia Orlová
15
7
4
4
32:32
25
8.
Bílovec
15
7
3
5
32:22
24
9.
Břidličná
15
7
2
6
33:26
23
10.
Vendryně
15
7
2
6
33:32
23
11.
SO Bruntál
15
6
4
5
39:30
22
12.
Kobeřice
15
7
1
7
19:21
22
13.
Frenštát p. R.
15
6
3
6
21:22
21
14.
Polanka
15
4
5
6
24:25
17
15.
Dětmarovice
15
4
5
6
28:30
17
16.
ŠENOV
15
5
1
9
24:34
16
 
KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka z venkovních utkání:
#
Klub
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
Bohumín
15
8
2
5
25:22
26
2.
Heřmanice
15
7
3
5
34:23
24
3.
Bílovec
15
6
3
6
24:24
21
4.
Český Těšín
15
5
5
5
21:21
20
5.
Čeladná
15
6
2
7
24:27
20
6.
Polanka
15
6
2
7
28:32
20
7.
Břidličná
15
5
4
6
29:33
19
8.
Dětmarovice
15
6
1
8
17:21
19
9.
Krnov
15
5
4
6
20:30
19
10.
ŠENOV
15
5
3
7
22:34
18
11.
Háj ve Slezsku
15
4
4
7
19:26
16
12.
SO Bruntál
15
3
3
9
19:32
12
13.
Frenštát p. R.
15
3
2
10
25:45
11
14.
Slavia Orlová
15
1
5
9
19:36
8
15.
Vendryně
15
1
5
9
20:46
8
16.
Kobeřice
15
2
0
13
13:54
6
 
KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka JARO 2017:
#
  Tým
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
  FK Bospor Bohumín
15
10
2
3
37:12
32
2.
  FK Krnov
14
8
3
3
20:14
27
3.
  FC Heřmanice Slezská
14
7
4
3
29:19
25
4.
  FC IRP Český Těšín
15
6
5
4
29:21
23
5.
  FC Bílovec
14
7
2
5
25:23
23
6.
  Háj ve Slezsku
14
6
3
5
23:22
21
7.
  SK Beskyd Frenštát p.R.
14
7
0
7
27:31
21
8.
  SK Beskyd Čeladná
15
6
2
7
27:19
20
9.
  FC Slavoj Olympia Bruntál
14
5
5
4
27:24
20
10.
  FK SK Polanka
14
5
3
6
26:25
18
11.
  FK Slavia Orlová-Lutyně
14
5
3
6
30:36
18
12.
  SK Dětmarovice
14
4
4
7
22:19
16
13.
  SK ŠENOV
14
4
3
7
22:27
15
14.
  TJ Kovohutě Břidličná
15
5
0
10
27:34
15
15.
  Sokol Kobeřice
14
5
0
9
18:36
15
16.
  TJ Vendryně
14
2
5
7
23:40
11
Pozn.: různý počet utkání ovlivnily dohrávky z podzimu 2016.
 
KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka PODZIM 2016:
#
  TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
  FK Bospor Bohumín
15
11
2
2
30:14
35
2.
  FC Heřmanice Slezská
16
10
4
2
50:15
34
3.
  SK Beskyd Čeladná
15
10
1
4
39:23
31
4.
  FC IRP Český Těšín
15
8
4
3
26:13
28
5.
  TJ Kovohutě Břidličná
15
7
6
2
35:25
27
6.
  Háj ve Slezsku
16
7
3
6
32:24
24
7.
  FC Bílovec
16
6
4
6
31:23
22
8.
  FK Krnov
16
5
5
6
22:28
20
9.
  TJ Vendryně
16
6
2
8
30:38
20
10.
  SK Dětmarovice
16
6
2
8
23:32
20
11.
  FK SK Polanka
16
5
4
7
26:32
19
12.
  SK ŠENOV
16
6
1
9
24:41
19
13.
  FK Slavia Orlová-Lutyně
16
3
6
7
21:32
15
14.
  FC Slavoj Olympia Bruntál
16
4
2
10
31:38
14
15.
  Sokol Kobeřice
16
4
1
11
14:39
13
16.
  SK Beskyd Frenštát p.R.
16
2
5
9
19:36
11
 



DOROST TABULKA 2016/2017:
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Dolní Lhota 22 18 3 1 131:17 57
2 SK Šenov 22 18 1 3 115:34 55
3 UNIE Hlubina 22 15 2 5 148:64 47
4 Slovan Ostrava 22 14 1 7 116:69 43
5 Velká Polom 22 12 2 8 74:57 38
6 Sokol Krásné Pole 22 11 1 10 81:82 34
7 Václavovice 22 10 1 11 71:62 31
8 Sokol Hrabová 22 8 3 11 59:62 27
9 Ostrava Lhotka 21 5 5 11 50:71 20
10 SLAVOJ Rychvald 22 4 3 15 43:112 15
11 SLAVIA Michálkovice 21 4 1 16 50:150 13
12 SOKOL HRABŮVKA 22 0 1 21 14:172 1
 



NAROZENINY:
SRPEN 2013: 
Szarowski Radek, Ryška Adam, Blažek Matěj, Gula Filip, Herman Vojtěch, Hudec Lukáš, Svoboda Patrik, Špánek Pavel, Tabačik Dominik, Slíva Otakar.
 
ZÁŘÍ
KUCHAŘOVÁ Darja, KRÁL Václav, SMETANA  Jakub, BEDNÁŘ Roman, BIELA Karel, HRACHOVINA Eduard, KLIMSZA Tomáš, KOVACZ Dominik, KREČMER Antonín, POLEDNÍK Filip, SVOBODA Lukáš, ANIOL Marek, TOMEČEK Petr
GRATULUJEME  



VÍTE CO JE GRASSROOTS LEADER CERTIFIKÁT?

Je určen pro přátelé, rodiče a budoucí trenéry. Jedná se o základní stupeň trenérského vzdělání, který je zaměřen na děti, které s fotbalem začínají, nebo nedávno začaly. Jedná se o kategorie předpřípravek a přípravek, tedy děti zhruba od 5 do 11 let věku. Jestli chcete své první trenérské osvědčení můžete jej zdarma získat na:

 www.fotbal.cz, sekce MŮJ FOTBAL, rubrika E-LEARNING / Grassroots Leader




SK Šenov rád uvítá do svých řad pravidelného trenéra přípravky!
Ideálně se vztahem k Šenovu a schopností aktivně předat fotbalové umění začínající mládeži, bez níž nebude mít fotbal v Šenově budoucnost. Následné získání potřebné trenérské licence C uhradí klub. Kontakt: sksenov@email.cz.



Úrazové pojištění – Kooperativa, a.s. od 1. ledna 2017
Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím pojišťovny Kooperativa, a.s. Smlouva č. 4950050842 je platná od 1. ledna 2017 s automatickou prolongací. Pojištění se vztahuje na všechny účastníky akcí pořádaných subjekty sdruženými v ČUS.
Příkladem akcí jsou: sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce, ale i doprava na tyto akce. Pojištění se dokonce vztahuje na úrazy mimo Českou republiku.
Celý text smlouvy včetně oceňovacích tabulek naleznete ZDE.
Návod k nahlášení pojistné události v případě úrazu ZDE.
 
Pozn.: Evidenční číslo členského SK/TJ nebo sportovního svazu v rámci ČUS: CZ 0816219
 
Předchozí pojistka VZP
Pro úrazy, které se staly v letech 2013 až 2016 
postupujte podle tohoto návodu: Více informací, příslušný formulář ke stažení zde.
Vyplněné a potvrzené oznámení o škodné události se zasílá spolu s naskenovanou lékařskou dokumentací per e-mail na adresu oznameni.udalosti@pvzp.cz .

<PODĚKOVÁNÍ>

ČINNOST FOTBALOVÉHO ODDÍLU SK ŠENOV LETOS PODPORUJÍ
NÍŽE UVEDENÉ SPOLEČNOSTI:


BEXTRA s.r.o., Místecká 2933/ 111, 703 00 Ostrava - Vítkovice
Jednatel společnosti:                      Vedoucí pobočky Ostrava: 
Tel.: +420 597 578 227                       Tel.: +420 597 578 221
Fax: +420 597 579 026                       Fax: +420 597 579 025
GSM: +420 602 715 766                     GSM: +420 724 646 333
e-mail:
tomis@bextra.cz                   e-mail: kinclova@bextra.cz


KOMENDA- STŘECHY s.r.o.
Sokolská 1233, 739 34 Šenov
tel.: 602 713 509; e-mail: vl.komenda@seunam.cz


SKLOMAX CZ spol.  s.r.o.,
Těšínská ul. areál Trojice 710 00, Slezská Ostrava



DĚKUJEME > VEDENÍ SK ŠENOV



ODKAZY, KDE NAJDETE SOUČASNÉ AKTUÁLNÍ FOTBALOVÉ INFORMACE:
 

PŘEHLED SOUTĚŽÍ FAČR (IS FOTBAL): https://is.fotbal.cz/souteze/prehled-soutezi.aspx


FAČR
Jak se stát členem (směrnice, přihlášky), databáze členů (vyhledávání), nejčastější dotazy, bonusový program, využití členské karty („www.bytclenemsevyplati.cz“)
TOPlist