Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

    



NE 27.5.2018 SK SLAVIE TŘEBOVICE – SK ŠENOV „B“  4:6 (1:3)
Branky: 2. Svoboda Daniel, 75. Stárek Miroslav, 78. Přibyl Pavel, 81. Přibyl Pavel - 11. Smetana Jakub, 15. Vašíček Jan, 36. Košťál Filip, 49. Měrka Jiří, 66. Slíva Martin, 90. Klimsza Matěj
Rozhodčí: HR: Majer Vladimír
Diváci: 40
ŽK: 0:0
ČK: 0:0
Sestavy:
Hráči hosté – SK Šenov „B“: 21.Kaiser Ondřej - 2.Vedlich Marek, 12.Košťál Filip, 3.Špánek Jakub, 6.Slíva Martin (K), 4.Vašíček Jan, 8.Račko Michal, 7.Toral Lukáš, 9.Kožušník Dalibor, 10.Smetana Jakub, 11.Skýba Petr, 17.Klimsza Matěj, 15.Murgaš Matěj, 13.Šebesta Jan, 14.Měrka Jiří, 16.Skýba Matěj, 5.Lipina Jan. Trenér: Klimša Petr. Asistent trenéra: Klimša Martin. Ved. mužstva: Klimša Martin.
Hráči domácí – TŘEBOVICE: 1.Kuska Petr - 2.Svoboda Daniel, 3.Zeman Jaromír, 4.Jurča Tomáš, 6.Sýkora Lukáš, 7.Majkut Vladimír (K), 8.Hurník František, 9.Vařeka Matěj, 10.Havelka Lukáš, 11.Přibyl Pavel, 15.Červenka Zdeněk, 5.Goj Petr, 12.Rodek Marcel, 14.Jarecký Michal, 16.Stárek Miroslav. Ved. mužstva: Svoboda Daniel.
 
KOMPLETNÍ VÍKENDOVÝ PROGRAM 27. KOLA MĚSTSKÉ SOUTĚŽE FS OSTRAVA:
datum a čas
domácí
hosté
VÝSL.
27.05.2018 17:00
Třebovice B
Šenov B
4 : 6
26.05.2018 15:00
Hrabůvka
Ostrava Lhotka
3 : 4
26.05.2018 17:00
Vřesina B
Lokomotiva Ostrava
9 : 2
27.05.2018 17:00
Slovan Ostrava B
Řepiště B
6 : 1
27.05.2018 17:00
Markvartovice
VOLNO
---
 TABULKA MěS OSTRAVA:
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Ostrava Lhotka 21 16 2 3 73:38 50
2 Markvartovice 21 15 2 4 100:40 47
3 Vřesina B 21 13 1 7 84:45 40
4 Slovan Ostrava B 22 9 2 11 70:63 29
5 Hrabůvka 21 8 3 10 47:55 27
6 Šenov B 21 8 3 10 51:61 27
7 Řepiště B 22 7 4 11 65:85 25
8 Lokomotiva Ostrava 21 6 2 13 43:88 20
9 Třebovice B 22 4 1 17 46:104 13
 



SO 26.5.2018 SK ŠENOV „A“ – PUSTÁ POLOM 3:3 (1:1)
Branky: 32. Kopel Jarmil, 84. Hanauer Jakub, 88. Schovajsa Marek (pen.) - 3. Schwalbe Adam, 63. Frank Jan, 82. Schwalbe Adam
Rozhodčí: HR: Opěla Robin. AR1: Potiorek Aleš. AR2: Kielar Jakub.
ŽK: 1:3
ČK: 0:0
Diváci: 135
SESTAVY:
Domácí SK Šenov: 1.Szarowski Radek - 2.Babič Vojtěch, 4.Hanauer Jakub (K), 6.Kopel Jarmil, 7.Bednář Zbyněk, 8.Aniol Marek, 9.Vedlich Marek (77.min. 16.Schovajsa Marek /ŽK/), 10.Koďousek Miroslav, 11.Maleňák Marek, 17.Vodák Daniel, 18.Stařičný Ondřej (56.min. 15. Stehlík Michal). Náhradníci: 5.Klimša Daniel, 13.Stibor Jan, 21.Janča Jan. Trenér: Minich A. Asistent: Vychopeň T. Ved. mužstva: Král L. Masér: Górecki M. Hl. Pořadatel: Lapiš P. / Kunčický M. Zdravotník: Lapišová E.
Hosté Pustá Polom: 1.Muczka David /ŽK/ - 2.Šmíd Martin /ŽK/ (44.min. 13.Vítek Radek),  4.Kuděla Radek, 5.Potůček Patrik, 7.Schwalbe Adam, 8.Jašek Radek (K), 12.Pomp Petr, 14.Frank Jan (84.min 6.Demko Filip), 16.Poštulka Lukáš /ŽK/, 17.Blucha Adam, 21.Švábík Marek. Náhradníci: 9.Štýbar Filip, Malík Patrik. Vedoucí: Grussmann Vladimír. Trenér: Souček Petr. Masér: Bláha Libor.
 
KOMPLETNÍ VÍKENDOVÝ PROGRAM 27. KOLA MS KRAJSKÉHO PŘEBORU:
datum a čas
domácí
hosté
VÝSL.
26.05.2018 17:00
Šenov "A"
Pustá Polom
3 : 3
26.05.2018 13:00
Břidličná
Slavia Orlová
1 : 2
26.05.2018 17:00
Dětmarovice
Krnov
2 : 0
26.05.2018 17:00
Háj ve Slezsku
Frenštát p. R.
3 : 1
26.05.2018 17:00
Čeladná
Český Těšín
2 : 2
26.05.2018 17:00
Heřmanice
Stará Bělá
5 : 1
27.05.2018 17:00
Polanka
SO Bruntál
2 : 3
27.05.2018 17:00
Bílovec
Vratimov
1 : 0
TABULKA KP:
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Dětmarovice 27 20 2 5 65:29 62
2 SO Bruntál 27 18 6 3 62:32 60
3 Heřmanice 27 19 2 6 73:27 59
4 Háj ve Slezsku 27 18 2 7 70:42 56
5 Pustá Polom 27 14 6 7 58:31 48
6 Čeladná 27 13 6 8 76:43 45
7 Polanka 27 11 5 11 48:49 38
8 Stará Bělá 27 10 2 15 38:56 32
9 Bílovec 27 9 4 14 41:58 31
10 Břidličná 27 9 3 15 47:69 30
11 Krnov 27 8 5 14 47:62 29
12 Frenštát p. R. 27 9 1 17 54:63 28
13 Šenov 27 8 4 15 49:65 28
14 Český Těšín 27 6 8 13 30:51 26
15 Slavia Orlová 27 7 3 17 34:76 24
16 Vratimov 27 5 5 17 43:82 20
 



ČT 24.05.2018 přípravka VÍTKOVICE U11 "B" – SK ŠENOV „U11“ 14:6 (6:3)
Branky SKŠ: neuvedeny
ŽK: 0:0  ČK: 0:0
Rozhodčí  "laik" Dvořák Miroslav
Diváci: 10
SK Šenov U11: 1.Kolder Vojtěch - 2.Urbanec Nikolas, 3.D'Agostini Manolo, 4.Cahlík Vojtěch, 5.Krajíček Adam, 6.Valový Matěj, 7.Hofer Ondřej, 8.Ringoš David, 9.Bužga Tobiáš (K), 10.Přeček Dominik, 11.Koziel Lukáš.. Ved. mužstva: Tomeček Petr.
Vítkovice "B" U11: 1.Bedrunka Alex (K) - 2.Besta Aleš, 3.Holek David, 4.Jašek David, 5.Kanalik Antonín, 6.Mladenov Matyáš, 7.Rišica Jakub, 8.Štefík Tomáš, 9.Švrček Šimon, 10.Valošek Tomáš, 11.Zapletal Daniel. Vedoucí: Dvořák Miroslav.



ČT 24.05.2018 přípravka PORUBA U9 "B" – SK ŠENOV „U9“ B   13:6 (7:3)
Branky SKŠ: ???
ŽK: 0:0  ČK: 0:0
Rozhodčí  "laik" Třos Michal
Diváci: 100
Sestavy:
SK ŠENOV „B“: 1.Černák Michael - 2.Kořínek Petr, 3.Szarowski Ondřej, 4.Ulík Alex, 6.Koziel David, 7.Kutáč Jakub (K), 8.Šlachta Adam, 9.Rozšafný Adam, 10.Bereš Patrik, 11.Dobiáš Rostislav. Trenér: M. Ringoš.
PORUBA B: 1.Arredondo Martin Ezequiel (K) - 2.Baran Jakub, 3.Jurník Lukáš, 4.Knap Filip, 5.Křikava Jan, 6.Šemrák Sebastian, 7.Častulík Matyáš, 8.Čeladník Jan, 9.Čvanda Nicolas, 10.Folvarčný David, 11.Procházka Karel, 12.Pudich Adam, 13.Sousedík Marek, 14.Knapek Petr. Vedoucí: Duhan Milan.



ST 23.5.2018 SK ŠENOV „B“   MARKVARTOVICE 2:1 (1:1)
Branky: 22. Smetana Jakub, 49. Lipina Jan - 8. Imre Marek
Rozhodčí: HR: Němec Jaroslav
Diváci: 30
ŽK: 1:3
ČK: 0:0
Sestavy:
Hráči domácí – SK ŠENOV „B“: 1.Klimsza Matěj - 2.Svoboda Lukáš, 12.Košťál Filip, 3.Špánek Jakub /ŽK/, 17.Slíva Martin (K), 4.Vašíček Jan, 5.Koďousek Miroslav, 7.Toral Lukáš, 8.Lipina Jan, 10.Smetana Jakub, 11.Skýba Vít, 21.Kaiser Ondřej, 14.Skýba Petr, 15.Murgaš Matěj, 9.Šebesta Jan, 16.Měrka Jiří,  13.Klimša Martin. Trenér: Klimša Petr. Asistent trenéra: Klimša Martin. Ved. mužstva: Klimša Martin.
Hráči hosté – MARKVARTOVICE: 1.Kotala Petr - 2.Knězů Jan, 3.Beneš Pavel /ŽK/, 4.Imre Marek (K), 9.Važík David, 10.Balgar Marek, 11.Lazar Marek /ŽK/, 6.Drozd Dušan, 8.Dziak Martin, 15.Plesník Jakub, 16.Prchala Jan /ŽK/, 13.Kalvar Marek, 7.Kozel Michal, 14.Vjačko Ondřej, 12.Cigán Daniel, 5.Otisk Václav. Trenér: Tesař Petr. Ved. mužstva: Otisk Václav.



FOTO 22.-25.2. 2018 Soustředění mužů Luhačovice



Zimní turnaj o pohár starostky města Vratimov na umělé trávě ve Vratimově.
 TABULKA:
1
SK Beskyd Čeladná
7
6
0
1
34:6
18
2
FC Bospor Bohumín
7
5
0
2
28:11
15
3
FC Vratimov
7
5
0
2
20:17
15
4
FC Heřmanice
6
4
0
2
25:10
12
5
SK Šenov
7
3
0
4
12:23
9
6
MFK Havířov
7
1
2
4
16:35
5
7
TJ Sokol Dobrá
6
0
2
4
14:28
2
8
TJ Sokol Hrabová
7
0
2
5
8:27
2
 
ROZPIS ZIMNÍHO TURNAJE – VRATIMOV 2018
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 1. KOLO
VÝSLEDEK
SO 20.1.2018
08:30
SK ŠENOV – SK ČELADNÁ
0:2
SO 20.1.2018
10:20
SOKOL DOBRÁ – SOKOL HRABOVÁ
2:2
SO 20.1.2018
12:10
FC HEŘMANICE – MFK HAVÍŘOV
6:1
SO 20.1.2018
14:00
FC VRATIMOV – FK BOHUMÍN
0:2
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 2. KOLO
VÝSLEDEK
SO 27.1.2018
08:30
SOKOL HRABOVÁ – FC VRATIMOV
0:2
SO 27.1.2018
10:20
FK BOHUMÍN – SK ŠENOV
6:0
ST 31.1.2018
19:00
SK ČELADNÁ – FC HEŘMANICE
3:1
SO 27.1.2018
14:00
MFK HAVÍŘOV – SOKOL DOBRÁ
4:4
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 3. KOLO
VÝSLEDEK
ST 24.1.2018
18:00
SOKOL HRABOVÁ – FK BOHUMÍN
2:4
ST 14.2.2018
18:00
FC VRATIMOV – MFK HAVÍŘOV
3:9
SO 03.2.2018
12:10
FC HEŘMANICE – SK ŠENOV (góly SKŠ: Kopel, Hanauer)
10:2 (5:1)
SO 03.2.2018
14:00
SOKOL DOBRÁ – SK ČELADNÁ
0:6
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 4. KOLO
VÝSLEDEK
SO 10.2.2018
08:30
SK ŠENOV – SOKOL DOBRÁ
3:2
ST 21.2.2018
20:00
MFK HAVÍŘOV – SOKOL HRABOVÁ
 
SO 10.2.2018
12:10
SK ČELADNÁ – FC VRATIMOV
2:3
SO 10.2.2018
14:00 FK BOHUMÍN FC HEŘMANICE 0:3
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 5. KOLO
VÝSLEDEK
SO 17.2.2018
10:20
SOKOL HRABOVÁ – SK ČELADNÁ
0:10
ST 7.3.2018
18:30
SOKOL DOBRÁ – FC HEŘMANICE
nehráno
SO 17.2.2018
12:10
MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN
0:10
ST 28.2.2018
18:00 FC VRATIMOV – SK ŠENOV 3:0 kont.
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 6. KOLO
VÝSLEDEK
SO 24.2.2018
08:30
FK BOHUMÍN – SOKOL DOBRÁ
5:2
SO 24.2.2018
10:20
SK ČELADNÁ – MFK HAVÍŘOV
7:1
SO 24.2.2018
12:10
FC HEŘMANICE – FC VRATIMOV
0:1
NE 11.3.2018
12:00
SK ŠENOV – SOKOL HRABOVÁ
3:0 (1:0)
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 7. KOLO
VÝSLEDEK
SO 03.3.2018
08:30
SOKOL HRABOVÁ – FC HEŘMANICE
3:5
SO 03.3.2018
10:20
FC VRATIMOV – SOKOL DOBRÁ
8:4
SO 03.3.2018
12:10
MFK HAVÍŘOV – SK ŠENOV
0:4 (0:2)
SO 03.3.2018
14:00 SK ČELADNÁ – FK BOHUMÍN 4:1
 



Pohárová utkání OZL MINI starší sk. A
TABULKA:
#
Klub
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
Stará Bělá "A"
6
6
0
0
104:21
18
2.
Ostrava-Jih "A"
6
5
0
1
70:22
15
3.
Petřkovice "A"
6
4
0
2
57:24
12
4.
Baník Ostrava
6
3
0
3
55:57
9
5.
Šenov
6
2
0
4
27:67
6
6.
Slovan Ostrava
6
1
0
5
20:98
3
7.
Václavovice
6
0
0
6
20:64
0
 
1. kolo:
20.01.2018 09:35 Václavovice x Šenov 6:7 (3:4) Hala Lhotka
20.01.2018 10:40 Petřkovice “A“ x Slovan Ostrava 24:0 Hala Lhotka
20.01.2018 12:50 Baník Ostrava x Ostrava-Jih “A“ 4:8 Hala Lhotka
Střelci Václavovice: 12. Slíva Lukáš, 15. Topolánek Jan, 17. Vaněk Adam, 30. Slíva Lukáš, 34. Slíva Lukáš, 42. Slíva Lukáš.
Střelci SKŠ: 9. Hofer Ondřej, 19. Hofer Ondřej, 20. Bužga Tobiáš, 24. Hofer Ondřej, 27. Bužga Tobiáš, 38. Bužga Tobiáš, 47. Valový Matěj
 
2. kolo:
27.01.2018 08:30 Slovan Ostrava  x Stará Bělá "A" 6:15 Hala Lhotka
27.01.2018 11:45 Ostrava-Jih “A“ x Petřkovice “A“ 8:2 Hala Lhotka
27.01.2018 13:55 Šenov x Baník Ostrava  4:14 (2:9) Hala Lhotka
Střelci SKŠ: 3. Koziel Lukáš, 18. Cahlík Vojtěch, 33. Karaffa Filip, 36. Hofer Ondřej
Střelci Baník: 2. Fubšo Marek, 20. Návrat Eduard Jan, 12. Kaspřík Viktor, 18. Hlavatý Radek, 19. Mohelník Dominik, 20. Škubala Tomáš, 22. Javorský Alexandr, 23. Buroň Jan, 25. Kundrát Denis, 29. Hlavatý Radek, 30. Návrat Eduard Jan, 37. Mohelník Dominik, 40. Škubala Tomáš, 42. Javorský Alexandr, 28. Kundrát Denis.
 
3. kolo:
03.02.2018 12:50 Václavovice x Slovan Ostrava  6:11 Hala Lhotka
03.02.2018 10:40 Stará Bělá "A" x Petřkovice “A“ 10:4 Hala Lhotka
03.02.2018 08:30 Šenov x Ostrava-Jih “A“ 0:15 (0:7) Hala Lhotka
Střelci Ostrava-Jih: 3. Hurník František, 5. Macura Filip, 7. Macura Filip, 10. Macura Filip, 14. Hlávka Nikolas, 19. Ryška Jan, 22. Fatka Vojtěch, 29. Macura Filip, 30. Hracký Jan, 36. Pěšala Adam, 40. Rácz Mikuláš, 42. Serafin Šimon, 44. Serafin Šimon, 46. Rácz Mikuláš, 48. Fatka Vojtěch 
 
4. kolo:
10.02.2018 08:30 Petřkovice “A“ x Baník Ostrava 10:5 Hala Lhotka
10.02.2018 10:40 Ostrava-Jih “A“ x Slovan Ostrava  20:2 Hala Lhotka
10.02.2018 12:50 Stará Bělá "A" x Václavovice 20:1 Hala Lhotka
 
5. kolo:
17.02.2018 12:50 Šenov x Petřkovice “A“ 1:14 (1:7) Hala Lhotka
17.02.2018 10:40 Václavovice x Ostrava-Jih “A“ 1:12 Hala Lhotka
17.02.2018 08:30 Baník Ostrava x Stará Bělá "A" 2:28 Hala Lhotka
Střelci SKŠ: 19. Hofer Ondřej
Střelci Petřkovice "A": 5. Gelnar Tomáš, 6. Wozniak Tomáš, 9. Gelnar Tomáš, 11. Volný Tomáš, 14. Wozniak Tomáš, 15. Wozniak Tomáš, 23. Volný Tomáš, 26. Ondo Samuel, 30. Pupík Ondřej, 31. Pupík Ondřej, 32. Lee Woojin, 37. Gelnar Tomáš, 44. Gelnar Tomáš, 46. Wozniak Tomáš.
 
6. kolo:
24.02.2018 10:40 Šenov x Stará Bělá "A" 1:18 (1:10) Hala Lhotka
24.02.2018 12:50 Václavovice x Petřkovice “A“ 0:3 K  Hala Lhotka
24.02.2018 08:30 Baník Ostrava x Slovan Ostrava  19:1 Hala Lhotka
Střelci SKŠ:  4. Cahlík Vojtěch
Střelci St. Bělá: 3. Kubajura Viktor, 6. Braborec Vojtěch, 9. Holek Štěpán, 10. Ondrejček Matyáš, 12. Ondruš Tobias, 19. Bartoš Ondřej, 20. Antonín Jakub, 22. Carbol Jakub, 24. Štěpán Vojtěch, 25. Konečný Richard, 26. Palička Kryštof, 29. Antonín Adam, 30. Adamčík Daniel, 32. Ondruš Tobias, 33. Bartoš Ondřej, 35. Ondrejček Matyáš, 40. Antonín Adam, 48. Adamčík Daniel.
 
7. kolo:
03.03.2018 08:30 Šenov x Slovan Ostrava  14:0 (6:0)  Hala Lhotka
03.03.2018 10:40 Václavovice x Baník Ostrava 6:11 Hala Lhotka
03.03.2018 12:50 Ostrava-Jih “A“ x Stará Bělá "A" 7:13 Hala Lhotka
Střelci SKŠ: 4. Cahlík Vojtěch, 7. Cahlík Vojtěch, 10. Koziel Lukáš, 14. Přeček Dominik, 18. Krajíček Adam, 22. Janczar Martin, 26. Karaffa Filip, 29. Kolder Vojtěch, 30. Hofer Ondřej, 31. Bužga Tobiáš, 36. Přeček Dominik, 40. Koziel Lukáš, 44. Cahlík Vojtěch, 48. Hofer Ondřej.
 
Utkání o umístění, sobota 10. 3. 2018:
Střelci Hlubina: 15. Vančura Jakub, 18. Wolkowinskij Vít, 20. Šrámek Jakub, 21. Wolkowinskij Vít, 23. Wolkowinskij Vít, 24. Kobylák Jan, 27. Wolkowinskij Vít, 33. Kobylák Jan, 35. Rett Matouš, 37. Wolkowinskij Vít, 44. Kobylák Jan, 47. Vančura Jakub.
STŘELCI SKŠ: 29. Koziel Lukáš, 40. Valový Matěj.
 
KONEČNÉ POŘADÍ:
  1. STARÁ BĚLÁ „A“
  2. VÍTKOVICE-dívky
  3. OSTRAVA JIH „A“
  4. VÍTKOVICE 1919
  5. PETŘKOVICE „A“
  6. PETŘKOVICE „B“
  7. BANÍK OSTRAVA
  8. DOLNÍ LHOTA
  9. HLUBINA
  10. SK ŠENOV
  11. OSTRAVA JIH „B“
  12. SLOVAN OSTRAVA
  13. STARÁ BĚLÁ „A“
  14. VÁCLAVOVICE



TABULKA KP PO PODZIMU 2017:
Rk.
Družstvo
Záp.
+
0
-
Skóre
Body
1
Heřmanice
16
12
0
4
47:18
36
2
Dětmarovice
16
11
2
3
39:17
35
3
SO Bruntál
16
10
4
2
36:23
34
4
Háj ve Slezsku
16
10
2
4
46:30
32
5
Čeladná
16
9
4
3
51:21
31
6
Pustá Polom
16
9
3
4
35:19
30
7
Frenštát p. R.
16
8
1
7
44:31
25
8
Polanka
16
7
4
5
29:25
25
9
Šenov
16
6
2
8
29:34
20
10
Břidličná
16
6
1
9
30:48
19
11
Krnov
16
5
3
8
29:38
18
12
Stará Bělá
16
5
2
9
26:34
17
13
Bílovec
16
3
3
10
22:43
12
14
Slavia Orlová
16
3
3
10
16:41
12
15
Český Těšín
16
2
3
11
14:40
9
16
Vratimov
16
2
3
11
28:59
9
TABULKA DOMA:
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 SO Bruntál 8 7 1 0 21:8 22
2 Čeladná 8 6 1 1 31:7 19
3 Háj ve Slezsku 8 6 1 1 23:10 19
4 Polanka 8 6 1 1 19:6 19
5 Heřmanice 8 6 0 2 25:10 18
6 Dětmarovice 8 5 2 1 21:9 17
7 Šenov 8 5 1 2 24:11 16
8 Krnov 8 4 3 1 22:13 15
9 Pustá Polom 8 4 2 2 18:10 14
10 Stará Bělá 8 4 1 3 18:14 13
11 Frenštát p. R. 8 4 0 4 20:17 12
12 Břidličná 8 3 0 5 15:22 9
13 Bílovec 8 2 2 4 12:17 8
14 Český Těšín 8 2 1 5 9:18 7
15 Slavia Orlová 8 2 1 5 9:20 7
16 Vratimov 8 1 3 4 14:28 6
TABULKA VENKU:
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Heřmanice 8 6 0 2 22:8 18
2 Dětmarovice 8 6 0 2 18:8 18
3 Pustá Polom 8 5 1 2 17:9 16
4 Frenštát p. R. 8 4 1 3 24:14 13
5 Háj ve Slezsku 8 4 1 3 23:20 13
6 Čeladná 8 3 3 2 20:14 12
7 SO Bruntál 8 3 3 2 15:15 12
8 Břidličná 8 3 1 4 15:26 10
9 Polanka 8 1 3 4 10:19 6
10 Slavia Orlová 8 1 2 5 7:21 5
11 Stará Bělá 8 1 1 6 8:20 4
12 Bílovec 8 1 1 6 10:26 4
13 Šenov 8 1 1 6 5:23 4
14 Vratimov 8 1 0 7 14:31 3
15 Krnov 8 1 0 7 7:25 3
16 Český Těšín 8 0 2 6 5:22 2
 



POČTY ŽLUTÝCH A ČERVENÝCH KARET V KP - PODZIM 2017:
 
-
KOLO
1
2
3
4
15
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
Podzim 2017
Poř.
ŽLUTÉ KARTY
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK CELKEM
ČK CELKEM
1.
KRNOV
2
2
0
2
3
0
0
0
0
2
3
0
3
1
1
1
20
1
2.
BRUNTÁL
2
2
0
0
1
1
0
2
1
0
1
0
2
5
1
3
21
2
3.
HEŘMANICE
2
1
1
1
2
1
1
2
2
2
1
3
1
0
3
2
25
-
4.
FRENŠTÁT
3
1
2
4
1
1
4
1
1
1
1
3
1
0
0
1
25
-
5.
BÍLOVEC
3
1
3
0
4
2
3
1
2
0
1
1
1
0
3
3
28
-
6.
ČESKÝ TĚŠÍN
4
5
2
0
0
0
1
3
1
1
2
3
3
0
3
1
29
1
7.
PUSTÁ POLOM
0
2
1
0
0
5
3
1
3
2
4
0
2
0
5
1
29
-
8.
BŘIDLIČNÁ
1
1
3
1
1
1
3
1
2
3
3
1
4
2
0
3
30
-
9.
STARÁ BĚLÁ
4
3
2
4
1
1
0
4
0
3
3
1
0
1
3
1
31
1
10.
POLANKA
3
2
1
2
1
3
2
2
3
2
1
1
4
1
2
1
31
2
11.
DĚTMAROVICE
1
1
3
3
2
1
2
3
3
2
3
3
3
1
0
1
32
-
12.
HÁJ
4
0
4
1
3
4
0
2
1
2
0
3
4
3
1
0
32
-
13.
ORLOVÁ
3
2
2
3
4
3
5
2
4
3
1
1
0
3
2
2
40
4
14.
ČELADNÁ
1
1
1
1
2
2
6
2
3
3
4
3
3
2
2
6
42
1
15.
VRATIMOV
2
3
1
4
4
5
2
4
2
3
1
2
3
5
1
1
43
-
16.
ŠENOV
1
1
3
4
3
1
7
6
1
6
2
2
3
2
4
2
48
1
-
CELKEM
36
28
29
30
32
31
39
36
29
35
31
27
37
26
31
29
506
13
 



POČTY DIVÁKŮ NA UTKÁNÍCH KP - PODZIM 2017 (dle zápisů rozhodčích):
 
Poř.
KOLO  / počet obyvatel
1
2
3
4
15
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
CELKEM
Ø
1.
BRUNTÁL         /16 583
200
1350
-
420
-
-
420
-
320
-
620
-
250
-
280
-
3860
483
2.
KRNOV             /23 762
325
-
360
292
-
-
285
-
257
-
260
-
160
-
227
-
2166
271
3.
DĚTMAROVICE /4 195
-
200
-
165
230
-
-
80
-
250
-
150
-
180
-
230
1485
186
4.
ŠENOV               /6 342
115
-
153
-
-
140
-
164
-
197
-
254
-
163
182
-
1368
171
5.
FRENŠTÁT      /10 887
-
200
-
193
159
-
180
-
260
-
155
-
75
-
-
139
1361
170
6.
STARÁ BĚLÁ      /4 100
320
-
250
-
-
90
-
100
-
230
140
-
120
-
80
-
1330
166
7.
ČELADNÁ           /2 739
-
-
150
-
150
150
-
115
-
150
-
210
-
150
-
150
1225
153
8.
HEŘMANICE      /2 809
156
-
105
-
150
150
-
140
-
110
-
100
-
200
-
-
1111
139
9.
BÍLOVEC            /7 415
-
200
-
115
100
-
200
-
80
-
36
-
-
70
-
60
861
108
10.
ČESKÝ TĚŠÍN  /24 650
150
-
130
-
-
90
-
90
30
-
140
-
110
-
90
-
830
104
11.
HÁJ                     /3 278
-
80
-
120
60
-
120
-
100
-
-
100
-
100
-
90
770
96
12.
PUSTÁ POLOM  /1 391
68
-
150
-
-
80
-
80
-
100
-
150
50
-
80
-
758
95
13.
BŘIDLIČNÁ         /3 252
-
100
-
-
150
50
-
70
-
65
-
150
-
62
-
100
747
93
14.
POLANKA           /4 972
-
149
-
150
50
-
110
-
-
0
-
110
-
50
-
100
719
90
15.
VRATIMOV         /6 797
-
120
-
90
-
-
90
-
80
-
93
-
80
-
80
80
713
89
16.
ORLOVÁ          /29 231
75
-
80
-
-
100
80
-
50
-
60
-
80
-
100
-
625
78
-
CELKEM
1409
2399
1378
1545
1049
850
1485
839
1177
1102
1504
1224
925
975
1119
949
19929
-
-
Ø
151
300
172
193
131
106
186
105
147
138
188
153
116
122
140
119
128
na utkání
156
 



MLÁDEŽNICKÉ TÝMY SK ŠENOV:
 
TABULKA U11 MěS U11 (5+1) sk. C
Rk.
Družstvo
Záp.
+
0
-
Skóre
Body
1
Heřmanice U11
7
6
0
1
77:35
18
2
Vítkovice U11 B
7
5
2
0
90:28
17
3
Ostrava-Jih U11 B
7
4
1
2
46:39
13
4
Petřkovice U11 B
7
3
1
3
60:38
10
5
Šenov U11
7
3
0
4
52:45
9
6
Vratimov U11
5
2
0
3
34:57
6
7
Michálkovice U11
6
0
1
5
12:64
1
8
Koblov U11
6
0
1
5
14:79
1
 
TABULKA U9 MěS U9 (4+1) sk. A
Rk.
Družstvo
Záp.
+
0
-
Skóre
Body
1.
Stará Bělá U9
7
7
0
0
128 : 24
21
2.
Rychvald U9
7
6
0
1
103 : 38
18
3.
SK Šenov U9 „A“
7
5
0
2
86 : 51
15
4.
Vítkovice U8 „A“
7
4
0
3
73 : 48
12
5.
Poruba U9 „A“
7
3
0
4
68 : 76
9
6.
Václavovice U9
6
3
0
3
36 : 42
9
7.
Hrabová U9
7
2
0
5
81 : 67
6
8.
Vratimov U9
7
1
0
6
32 : 106
3
9.
Baník dívky
7
0
0
7
3 : 146
0
 
TABULKA U9 MěS U9 (4+1) sk. B
Rk.
Družstvo
Záp.
+
0
-
Skóre
Body
1.
Dolní Lhota U9
7
7
0
0
134 : 27
21
2.
O. Lhotka U9
8
7
0
1
123 : 37
21
3.
SK Šenov U9 „B“
7
4
1
2
71 : 50
13
4.
Heřmanice U9
8
4
1
3
83 : 64
13
5.
Hlubina U9
7
4
0
3
83 : 47
12
6.
Krásné Pole U9
7
3
2
2
79 : 59
11
7.
Pustkovec U9
6
2
0
4
47 : 76
6
8.
Vítkovice 1919 U8 „B“
8
2
0
6
47 : 126
6
9.
Poruba U9 „B“
8
1
2
5
72 : 139
5
10.
Petřkovice U9 „B“
8
0
0
8
35 : 140
0
 



 
DESET ŽLUTÝCH KARET CELKEM A DOST, JINAK ZA POPLATEK !!!
 
UPOZORNĚNÍ PLATÍ ZEJMÉNA PRO „B“ TÝM SK ŠENOV, u přípravek SKŠ se ŽK nepředpokládají !?
 
VV MěFS Ostrava schválil poplatek 50,-Kč za napomenutí žlutou kartou, počínaje udělením jedenácté žluté karty v pořadí, v součtu všech družstev členského klubu v soutěžích MěFS Ostrava (platí pro utkání, na která je delegován rozhodčí KR MěFS Ostrava). Vyhodnocení udělených žlutých karet bude provedeno vždy po podzimní a jarní části soutěží řízených MěFS Ostrava.
KARTY SK ŠENOV „B“
JMÉNO
ŽK
ČK
Lukáš
Toral
2
 
Jan
Stibor
2
 
Jakub
Beránek
2
 
Tomáš
Lebduška
1
 
Vojtech
Schwarz
1
1
Martin
Klimša
1
 
Jakub
Smetana
1
 
CELKEM:
10
1
 



ROZPIS ZÁPASŮ SK ŠENOV:
 
KRAJSKÝ PŘEBOR MS KFS – MUŽI "A"   *2017/2018*  LOS PODZIM 2017
REVIZE k 16.8.2017
*Datum     Hodina
*SRAZ/ODJEZD
od hřiště
Kolo
Číslo
utkání
2017810A1A...
 Domácí
-
Hosté
Podzim
2017
Vzdál.
od hřiště
SO  05.08.17  17:00
16:00
1
0107
 SK ŠENOV
-
BŘIDLIČNÁ
5:0
-
SO  12.08.17  17:00
15:15
2
0203
 DĚTMAROVICE
-
SK ŠENOV
0:0
cca 20 km
SO  19.08.17  17:00
16:00
3
0306
 SK ŠENOV
-
POLANKA
4:0
-
SO  26.08.17  17:00
15:00
4
0404
 HÁJ ve SL.
-
SK ŠENOV
4:0
cca 33 km
ST  30.08.17  17:00
15:00
15
1502
 ČELADNÁ
-
SK ŠENOV
3:0
cca 31 km
SO  02.09.17  16:30
15:30
5
0505
 SK ŠENOV
-
BÍLOVEC
2:3
-
NE  10.09.17  16:00
13:45
6
0605
 FRENŠTÁT
-
SK ŠENOV
3:1
cca 36 km
SO  16.09.17  16:00
15:00
7
0704
 SK ŠENOV
-
BRUNTÁL
5:2
-
NE  24.09.17  16:00
13:00 BUS
8
0806
 KRNOV
-
SK ŠENOV
6:3
cca 70 km
SO  30.09.17  15:30
14:30
9
0903
 SK ŠENOV
-
ORLOVÁ
1:1
-
SO  07.10.17  15:00
13:15
10
1007
 ČES. TĚŠÍN
-
SK ŠENOV
0:1
cca 26 km
SO  14.10.17  15:00
14:00
11
1102
 SK ŠENOV
-
ST. BĚLÁ
1:0
-
NE  22.10.17  14:00
12:00
12
1208
 P. POLOM
-
SK ŠENOV
4:0
cca 38 km
SO  28.10.17  14:00
13:00
13
1301
 SK ŠENOV
-
VRATIMOV
5:2
-
SO  04.11.17  14:00
13:00
14
1408
 SK ŠENOV
-
HEŘMANICE
1:3
-
SO  11.11.17  13:30
10:45 BUS
16
1607
 BŘIDLIČNÁ
-
SK ŠENOV
3:0
cca 97 km
*Pozn:
 PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYHRAZENY (datum a čas může být změněn dle aktuálního počasí nebo po dohodě mužstev)!
 SRAZ JE JEN ORIENTAČNÍ, O ČASU SRAZU ROZHODUJE TRENÉR nebo VED. MUŽSTVA!
 AKTUÁLNÍ ROZPISY VŽDY NA www.fotbal.cz !!!
 
MUŽI: ŠENOV „B“ - MĚSTSKÁ SOUTĚŽ MěFS OSTRAVA (Pozn.: tříkolový systém!)
*2017/2018* LOS PODZIM 2017
REVIZE k 21.8.2017
KOLO
DATUM A ČAS¬¬
SRAZ¬
DOMÁCÍ
HOSTÉ
SKÓRE
HŘIŠTĚ
4
SO 26.08.2017 17:00
16:00
Šenov B
 HRABŮVKA
5:5
tráva
5
NE 03.09.2017 16:30
15:30
Šenov B
Markvartovice
4:2
tráva
6
NE 10.09.2017 16:00
14:30
Třebovice B
Šenov B
3:4
tráva
7
NE 17.09.2017 16:00
15:00
Šenov B
Slovan Ostrava B
3:0
tráva
8
NE 24.09.2017 16:00
14:30
Řepiště B
Šenov B
6:1
tráva
9
NE 01.10.2017 15:30
14:30
Šenov B
Vřesina B
1:3
tráva
1
NE 08.10.2017 15:00
----
Šenov B
VOLNO
----
----
3
NE 15.10.2017 15:00
14:00
Šenov B
Lokomotiva Ostrava
4:1
tráva
2
NE 22.10.2017 14:00
12:15
Ostrava Lhotka
Šenov B
4:2
tráva
13
SO 28.10.2017 14:00
12:15
Hrabůvka
Šenov B
1:1
tráva, HD VISTA
11
NE 05.11.2017 14:00
13:00
Šenov B
Ostrava Lhotka
2:3
tráva
10
NE 12.11.2017 13:30
----
VOLNO
Šenov B
----
----
12
SO 18.11.2017 13:30
12:00
Lokomotiva Ostrava
Šenov B
3:0
škvára
14
Odloženo na jaro
- viz STK za 7.11.2017
--:--
Markvartovice
Šenov B
-- : --
tráva
Poznámky: ¬čas srazu, resp. odjezdu je orientační, čas vždy určuje trenér/ved. mužstva!
                   ¬¬zpracováno podle webu IS FAČR, termíny mohou být změněny!
 



Tabulka KP 2016/2017:
 
Družstvo
Záp.
+
0
-
Skóre
Body
 
1
Bohumín
30
21
4
5
67:26
67
 
2
Heřmanice
30
17
8
5
79:34
59
 
3
Český Těšín
30
14
9
7
55:34
51
 
4
Čeladná
30
16
3
11
66:52
51
 
5
Bílovec
30
13
6
11
56:46
45
 
6
Háj ve Slezsku
30
13
6
11
55:46
45
 
7
Krnov
30
13
8
9
42:42
47
 
8
Břidličná
30
12
6
12
62:59
42
 
9
Polanka
30
10
7
13
52:57
37
 
10
Dětmarovice
30
10
6
14
45:51
36
 
11
Šenov
30
10
4
16
46:68
34
lepší díky vstřeleným
3. brankám na hřišti soupeře v Bruntále
12
SO Bruntál
30
9
7
14
58:62
34
 
13
Slavia Orlová
30
8
9
13
51:68
33
 
14
Frenštát p. R.
30
9
5
16
46:67
32
 
15
Vendryně
30
8
7
15
53:78
31
 
16
Kobeřice
30
9
1
20
32:75
28

 

 



KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka z domácích utkání:
#
Klub
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
Bohumín
15
13
2
0
42:4
41
2.
Heřmanice
15
10
5
0
45:11
35
3.
Český Těšín
15
9
4
2
34:13
31
4.
Čeladná
15
10
1
4
42:25
31
5.
Háj ve Slezsku
15
9
2
4
36:20
29
6.
Krnov
15
8
4
3
22:12
28
7.
Slavia Orlová
15
7
4
4
32:32
25
8.
Bílovec
15
7
3
5
32:22
24
9.
Břidličná
15
7
2
6
33:26
23
10.
Vendryně
15
7
2
6
33:32
23
11.
SO Bruntál
15
6
4
5
39:30
22
12.
Kobeřice
15
7
1
7
19:21
22
13.
Frenštát p. R.
15
6
3
6
21:22
21
14.
Polanka
15
4
5
6
24:25
17
15.
Dětmarovice
15
4
5
6
28:30
17
16.
ŠENOV
15
5
1
9
24:34
16
 
KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka z venkovních utkání:
#
Klub
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
Bohumín
15
8
2
5
25:22
26
2.
Heřmanice
15
7
3
5
34:23
24
3.
Bílovec
15
6
3
6
24:24
21
4.
Český Těšín
15
5
5
5
21:21
20
5.
Čeladná
15
6
2
7
24:27
20
6.
Polanka
15
6
2
7
28:32
20
7.
Břidličná
15
5
4
6
29:33
19
8.
Dětmarovice
15
6
1
8
17:21
19
9.
Krnov
15
5
4
6
20:30
19
10.
ŠENOV
15
5
3
7
22:34
18
11.
Háj ve Slezsku
15
4
4
7
19:26
16
12.
SO Bruntál
15
3
3
9
19:32
12
13.
Frenštát p. R.
15
3
2
10
25:45
11
14.
Slavia Orlová
15
1
5
9
19:36
8
15.
Vendryně
15
1
5
9
20:46
8
16.
Kobeřice
15
2
0
13
13:54
6
 
KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka JARO 2017:
#
  Tým
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
  FK Bospor Bohumín
15
10
2
3
37:12
32
2.
  FK Krnov
14
8
3
3
20:14
27
3.
  FC Heřmanice Slezská
14
7
4
3
29:19
25
4.
  FC IRP Český Těšín
15
6
5
4
29:21
23
5.
  FC Bílovec
14
7
2
5
25:23
23
6.
  Háj ve Slezsku
14
6
3
5
23:22
21
7.
  SK Beskyd Frenštát p.R.
14
7
0
7
27:31
21
8.
  SK Beskyd Čeladná
15
6
2
7
27:19
20
9.
  FC Slavoj Olympia Bruntál
14
5
5
4
27:24
20
10.
  FK SK Polanka
14
5
3
6
26:25
18
11.
  FK Slavia Orlová-Lutyně
14
5
3
6
30:36
18
12.
  SK Dětmarovice
14
4
4
7
22:19
16
13.
  SK ŠENOV
14
4
3
7
22:27
15
14.
  TJ Kovohutě Břidličná
15
5
0
10
27:34
15
15.
  Sokol Kobeřice
14
5
0
9
18:36
15
16.
  TJ Vendryně
14
2
5
7
23:40
11
Pozn.: různý počet utkání ovlivnily dohrávky z podzimu 2016.
 
KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka PODZIM 2016:
#
  TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
  FK Bospor Bohumín
15
11
2
2
30:14
35
2.
  FC Heřmanice Slezská
16
10
4
2
50:15
34
3.
  SK Beskyd Čeladná
15
10
1
4
39:23
31
4.
  FC IRP Český Těšín
15
8
4
3
26:13
28
5.
  TJ Kovohutě Břidličná
15
7
6
2
35:25
27
6.
  Háj ve Slezsku
16
7
3
6
32:24
24
7.
  FC Bílovec
16
6
4
6
31:23
22
8.
  FK Krnov
16
5
5
6
22:28
20
9.
  TJ Vendryně
16
6
2
8
30:38
20
10.
  SK Dětmarovice
16
6
2
8
23:32
20
11.
  FK SK Polanka
16
5
4
7
26:32
19
12.
  SK ŠENOV
16
6
1
9
24:41
19
13.
  FK Slavia Orlová-Lutyně
16
3
6
7
21:32
15
14.
  FC Slavoj Olympia Bruntál
16
4
2
10
31:38
14
15.
  Sokol Kobeřice
16
4
1
11
14:39
13
16.
  SK Beskyd Frenštát p.R.
16
2
5
9
19:36
11
 



DOROST TABULKA 2016/2017:
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Dolní Lhota 22 18 3 1 131:17 57
2 SK Šenov 22 18 1 3 115:34 55
3 UNIE Hlubina 22 15 2 5 148:64 47
4 Slovan Ostrava 22 14 1 7 116:69 43
5 Velká Polom 22 12 2 8 74:57 38
6 Sokol Krásné Pole 22 11 1 10 81:82 34
7 Václavovice 22 10 1 11 71:62 31
8 Sokol Hrabová 22 8 3 11 59:62 27
9 Ostrava Lhotka 21 5 5 11 50:71 20
10 SLAVOJ Rychvald 22 4 3 15 43:112 15
11 SLAVIA Michálkovice 21 4 1 16 50:150 13
12 SOKOL HRABŮVKA 22 0 1 21 14:172 1
 



NAROZENINY:

LISTOPAD: Habernal Ondřej, Lapiš Petr, Ringoš Milan, Hanauer Jakub, Klimša Radim, Lyčka Evžen, Slíva Michal, Nguyen Toan Minh, Kolář Matěj.

PROSINEC: Minich Alexander, Kaiser Ondřej, Klimša Petr, Kolder Jakub, Schauer Adam, Schwarz Vojtěch, Volný Matyáš, Zimonyi Jakub, Desať Filip.
GRATULUJEME  



VÍTE CO JE GRASSROOTS LEADER CERTIFIKÁT?

Je určen pro přátelé, rodiče a budoucí trenéry. Jedná se o základní stupeň trenérského vzdělání, který je zaměřen na děti, které s fotbalem začínají, nebo nedávno začaly. Jedná se o kategorie předpřípravek a přípravek, tedy děti zhruba od 5 do 11 let věku. Jestli chcete své první trenérské osvědčení můžete jej zdarma získat na:

 www.fotbal.cz, sekce MŮJ FOTBAL, rubrika E-LEARNING / Grassroots Leader




SK Šenov rád uvítá do svých řad pravidelného trenéra přípravky!
Ideálně se vztahem k Šenovu a schopností aktivně předat fotbalové umění začínající mládeži, bez níž nebude mít fotbal v Šenově budoucnost. Následné získání potřebné trenérské licence C uhradí klub. Kontakt: sksenov@email.cz.



Úrazové pojištění – Kooperativa, a.s. od 1. ledna 2017
Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím pojišťovny Kooperativa, a.s. Smlouva č. 4950050842 je platná od 1. ledna 2017 s automatickou prolongací. Pojištění se vztahuje na všechny účastníky akcí pořádaných subjekty sdruženými v ČUS.
Příkladem akcí jsou: sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce, ale i doprava na tyto akce. Pojištění se dokonce vztahuje na úrazy mimo Českou republiku.
Celý text smlouvy včetně oceňovacích tabulek naleznete ZDE.
Návod k nahlášení pojistné události v případě úrazu ZDE.
 
Pozn.: Evidenční číslo členského SK/TJ nebo sportovního svazu v rámci ČUS: CZ 0816219
 
Předchozí pojistka VZP
Pro úrazy, které se staly v letech 2013 až 2016 
postupujte podle tohoto návodu: Více informací, příslušný formulář ke stažení zde.
Vyplněné a potvrzené oznámení o škodné události se zasílá spolu s naskenovanou lékařskou dokumentací per e-mail na adresu oznameni.udalosti@pvzp.cz .

<PODĚKOVÁNÍ>

ČINNOST FOTBALOVÉHO ODDÍLU SK ŠENOV LETOS PODPORUJÍ
NÍŽE UVEDENÉ SPOLEČNOSTI:


BEXTRA s.r.o., Místecká 2933/ 111, 703 00 Ostrava - Vítkovice
Jednatel společnosti:                      Vedoucí pobočky Ostrava: 
Tel.: +420 597 578 227                       Tel.: +420 597 578 221
Fax: +420 597 579 026                       Fax: +420 597 579 025
GSM: +420 602 715 766                     GSM: +420 724 646 333
e-mail:
tomis@bextra.cz                   e-mail: kinclova@bextra.cz


KOMENDA- STŘECHY s.r.o.
Sokolská 1233, 739 34 Šenov
tel.: 602 713 509; e-mail: vl.komenda@seunam.cz


SKLOMAX CZ spol.  s.r.o.,
Těšínská ul. areál Trojice 710 00, Slezská Ostrava



DĚKUJEME > VEDENÍ SK ŠENOV



ODKAZY, KDE NAJDETE SOUČASNÉ AKTUÁLNÍ FOTBALOVÉ INFORMACE:
 

PŘEHLED SOUTĚŽÍ FAČR (IS FOTBAL): https://is.fotbal.cz/souteze/prehled-soutezi.aspx


FAČR
Jak se stát členem (směrnice, přihlášky), databáze členů (vyhledávání), nejčastější dotazy, bonusový program, využití členské karty („www.bytclenemsevyplati.cz“)
TOPlist