Založit webové stránky nebo eShop

Tabulky a statistiky


Statistiky SK ŠENOV po 1. až 21. kole k 16.4.2017 -  KRAJSKÝ PŘEBOR MS KFS
SEŘAZENO PODLE ODEHRANÝCH MINUT
ÚČAST
SEŘAZENO PODLE ODEHRANÝCH MINUT
Miroslav
Koďousek
21
3
0
7
1940
Radek
Szarowski
21
0
0
4
1851
Zbyněk
Bednář
21
10
0
5
1830
Marek
Aniol
20
1
0
0
1826
Ondřej
Habernal
20
0
0
1
1756
Radek
Beránek
19
4
1
6
1616
Marek
Schovajsa
19
5
1
6
1543
Jakub
Hanauer
18
0
0
5
1539
Daniel
Vodák
18
0
1
6
1334
Lukáš
Svoboda
18
0
0
4
1188
Michal
Gorovič
13
4
0
3
1028
Marek
Vedlich
20
0
0
0
726
Daniel
Klimša
14
1
0
3
597
Vojtěch
Babič
5
0
0
1
468
Marek
Maleňák
5
0
0
1
468
Filip
Čižmář
11
1
1
2
461
Michal
Stehlík
10
1
0
0
340
Jakub
Smetana
11
0
0
0
250
Richard
Kubiena
5
1
0
0
69
Jan
Janča
13
0
0
0
68
Ondřej
Stařičný
8
0
0
0
60
Dominik
Jankovič
4
0
0
0
22
Jan
Stibor
1
0
0
0
5
Tomáš
Lebduška
1
0
0
0
0
Matěj
Murgáš
1
0
0
0
0
Celkem
31
4
54
-
 
#
KARTY PO 21-ti KOLECH k 16.4.2017
SEŘAZENO podle ČK a pak podle ŽK
od nejhoršího k nejlepšímu týmu.
ČK
ŽK
1
Sportovní klub Dětmarovice
5
40
2
SK Šenov
4
54
3
FK Slavia Orlová - Lutyně
3
50
4
Fotbalový klub SK Polanka nad Odrou z.s.
2
44
5
SK BESKYD Frenštát p.R., z.s.
2
41
6
SK Beskyd Čeladná z.s.
1
61
7
Tělovýchovná jednota Háj ve Slezsku
1
46
8
Fotbalový klub Krnov, z.s.
1
31
9
FC Heřmanice Slezská o.s.
1
30
10
Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice
1
30
11
FK Český Těšín, z.s.
1
27
12
FK Bospor Bohumín z.s.
0
50
13
TJ Břidličná, z.s.
0
47
14
Fotbalový klub Bílovec, z.s.
0
44
15
TJ Vendryně
0
40
16
FC Slavoj Olympia Bruntál z.s.
0
38
-
CELKEM:
22
673
 



KRAJSKÝ PŘEBOR - PODZIM 2016
Tabulka celková KP :
#
  TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
+/-
1.
  FK Bospor Bohumín
15
11
2
2
30:14
35
11
2.
  FC Heřmanice Slezská
16
10
4
2
50:15
34
10
3.
  SK Beskyd Čeladná
15
10
1
4
39:23
31
10
4.
  FC IRP Český Těšín
15
8
4
3
26:13
28
4
5.
  TJ Kovohutě Břidličná
15
7
6
2
35:25
27
6
6.
  Háj ve Slezsku
16
7
3
6
32:24
24
0
7.
  FC Bílovec
16
6
4
6
31:23
22
-2
8.
  FK Krnov
16
5
5
6
22:28
20
-4
9.
  TJ Vendryně
16
6
2
8
30:38
20
-4
10.
  SK Dětmarovice
16
6
2
8
23:32
20
-1
11.
  FK SK Polanka
16
5
4
7
26:32
19
-5
12.
  SK ŠENOV
16
6
1
9
24:41
19
-5
13.
  FK Slavia Orlová-Lutyně
16
3
6
7
21:32
15
-12
14.
  FC Slavoj Olympia Bruntál
16
4
2
10
31:38
14
-10
15.
  Sokol Kobeřice
16
4
1
11
14:39
13
-14
16.
  SK Beskyd Frenštát p.R.
16
2
5
9
19:36
11
-10
 
Tabulka doma:
#
TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1
Bohumín
8
7
1
0
18:3
22
2
Heřmanice
8
6
2
0
33:5
20
3
Český Těšín
8
5
2
1
16:5
17
4
Háj ve Slezsku
8
5
1
2
21:8
16
5
Čeladná
7
5
0
2
20:12
15
6
Vendryně
8
5
0
3
20:16
15
7
Bílovec
8
4
2
2
18:8
14
8
Břidličná
7
4
2
1
21:14
14
9
Krnov
8
4
2
2
12:9
14
10
Slavia Orlová
9
3
3
3
16:20
12
11
ŠENOV
8
4
0
4
13:18
12
12
SO Bruntál
8
3
2
3
20:16
11
13
Kobeřice
9
3
1
5
10:13
10
14
Polanka
8
2
3
3
10:14
9
15
Frenštát p. R.
7
1
3
3
4:8
6
16
Dětmarovice
7
1
2
4
12:20
5
 
Tabulka venku:
#
TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1
Čeladná
8
5
1
2
19:11
16
2
Dětmarovice
9
5
0
4
11:12
15
3
Heřmanice
8
4
2
2
17:10
14
4
Břidličná
8
3
4
1
14:11
13
5
Bohumín
7
4
1
2
12:11
13
6
Český Těšín
7
3
2
2
10:8
11
7
Polanka
8
3
1
4
16:18
10
8
Bílovec
8
2
2
4
13:15
8
9
Háj ve Slezsku
8
2
2
4
11:16
8
10
ŠENOV
8
2
1
5
11:23
7
11
Krnov
8
1
3
4
10:19
6
12
Vendryně
8
1
2
5
10:22
5
13
Frenštát p. R.
9
1
2
6
15:28
5
14
Slavia Orlová
7
0
3
4
5:12
3
15
SO Bruntál
8
1
0
7
11:22
3
16
Kobeřice
7
1
0
6
4:26
3
 



NEJLEPŠÍ STŘELCI  KP  PO  PODZIMU 2016
Pavel
Kučera
Břidličná (8010041)
23
Kamil
Půda
Heřmanice (8060351)
16
Jakub
Padych
Čeladná (8020541)
15
Martin
Váňa
Čeladná (8020541)
12
Zdeněk
Orság
SO Bruntál (8010501)
11
Matěj
Moučka
Bílovec (8040031)
11
Zbyněk
Bednář
Šenov (8060701)
9
Martin
Vlachovič
Vendryně (8020441)
9
Filip
Racko
Vendryně (8020441)
9
David
Jatagandzidis
Bohumín (8030441)
8
Miroslav
Ronec
Bílovec (8040031)
8
Martin
Šebek
Heřmanice (8060351)
8
Pavel
Klimpar
Frenštát p. R. (8040091)
7
Michal
Tomáš
Slavia Orlová (8030411)
7
Samuel
Mantey
Heřmanice (8060351)
6
Erik
Opata
Heřmanice (8060351)
6
Igor
Janíček
Háj ve Slezsku (8050691)
6
Pouwedeoi
Dao
Háj ve Slezsku (8050691)
6
Jan
Lampa
Háj ve Slezsku (8050691)
5
Peter
Kiška
Český Těšín (8030401)
5
Kamil
Kocúr
Břidličná (8010041)
5
Patrik
Schwarz
Heřmanice (8060351)
5
Michal
Gorovič
Šenov (8060701)
4
Marek
Schovajsa
Šenov (8060701)
4
David
Fromelius
Polanka (8060101)
4
Martin
Valigůra
Polanka (8060101)
4
Zdeněk
Skotnica
Dětmarovice (8030091)
4
Dominik
Renta
Slavia Orlová (8030411)
4
Tomáš
Kazár
SO Bruntál (8010501)
4
Pavel
Beilner
Dětmarovice (8030091)
4
René
Wirth
Kobeřice (8050401)
4
Jakub
Starý
Krnov (8010211)
4
Matěj
Čanecký
Krnov (8010211)
4
Lukáš
Malcharek
Háj ve Slezsku (8050691)
4
Zdeněk
Kryštof
Kobeřice (8050401)
4
Miroslav
Koďousek
Šenov (8060701)
3
František
Hanus
Bohumín (8030441)
3
Jakub
Houdek
Krnov (8010211)
3
Roman
Blažek
Frenštát p. R. (8040091)
3
Jakub
Sittek
Bohumín (8030441)
3
Ivan
Martinčík
Vendryně (8020441)
3
David
Martynek
Vendryně (8020441)
3
Jan
Ferenc
Bohumín (8030441)
3
Dušan
Socha
Bohumín (8030441)
3
Michal
Folwarczny
Český Těšín (8030401)
3
Oliver
Walder
Čeladná (8020541)
3
Zdeněk
Eršil
Háj ve Slezsku (8050691)
3
Dušan
Ondruš
Bílovec (8040031)
3
Anton
Fizek
Český Těšín (8030401)
3
Miroslav
Macháček
Slavia Orlová (8030411)
3
David
Mašlanka
Polanka (8060101)
3
Roman
Bystrý
Dětmarovice (8030091)
3
 


DIVÁCI V UTKÁNÍCH KP MS KFS 2016/2017 – PODZIM 2016
POŘ.
TÝM / KOLO:
1.
2.
3.
4.
15.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
16.
celkem
Ø
1
 BRUNTÁL
422
588
0
1022
250
0
380
0
620
0
250
0
0
255
0
0
3787
473
2
 KRNOV
0
0
228
0
0
200
0
340
0
322
0
248
228
0
228
0
2180
273
3
 BOHUMÍN
200
0
150
0
0
130
0
220
0
210
200
0
423
0
150
0
1683
210
4
 ČELADNÁ
0
200
0
200
250
0
180
0
0
140
0
180
0
232
0
odl.
1382
197
5
 BŘIDLIČNÁ
0
150
0
0
300
160
0
100
0
213
0
220
0
150
0
odl.
1293
184
6
 ŠENOV
200
28
156
225
14
32
165
24
164
32
153
15
175
36
150
14
1388/195
174
7
 KOBEŘICE
0
202
0
162
195
0
0
150
0
172
0
164
0
206
125
140
1516
168
8
 ČESKÝ TĚŠÍN
100
0
150
0
0
180
0
110
0
150
0
180
0
150
240
0
1260
158
9
 FRENŠTÁT
157
0
90
0
0
150
0
187
200
0
100
0
121
0
0
0
1005
144
10
 BÍLOVEC
0
150
0
180
0
0
200
0
200
0
100
0
85
0
110
100
1125
141
11
 DĚTMAROVICE
0
0
0
0
0
120
125
0
150
0
150
0
150
0
180
80
955
136
12
 HEŘMANICE
176
0
88
0
130
150
0
105
0
185
0
125
0
120
0
0
1079
135
13
 HÁJ
0
100
0
120
124
0
90
0
120
0
110
0
100
0
0
80
844
106
14
 POLANKA
0
0
100
0
100
200
0
80
0
100
0
80
0
100
0
80
840
105
15
 ORLOVÁ
75
195
211
86
0
0
64
0
105
0
52
0
70
0
60
0
918
102
16
 VENDRYNĚ
0
80
0
130
57
0
50
0
65
0
0
50
0
55
0
25
512
64
-
-
1716
1665
1173
2125
1406
1290
1254
1292
1624
1492
1115
1247
1352
1268
1243
505
21767
173
-
Ø
215
208
147
266
176
161
157
162
203
187
139
156
169
159
155
84
-
-
VYSVĚTLIVKY:
Červeně = počet šenovských fandů na venkovních zápasech: Ø = 24
0 = VENKU
Odl. = na 10.5.2017
 



DOROST- ECOND Městský přebor MěFS Ostrava -  2016/2017:
Rk.
Družstvo
Záp.
V
R
P
Skóre
Body
1
Dolní Lhota
17
13
3
1
92:13
42
2
SK Šenov
16
13
1
2
87:29
40
3
UNIE Hlubina
18
11
2
5
91:54
35
4
Slovan Ostrava
16
10
1
5
87:53
31
5
Velká Polom
16
9
2
5
55:36
29
6
Sokol Krásné Pole
17
9
1
7
62:56
28
7
Sokol Hrabová
17
7
3
7
49:46
24
8
Václavovice
17
6
1
10
42:51
19
9
SLAVOJ Rychvald
16
3
3
10
34:78
12
10
Ostrava Lhotka
16
2
5
9
34:58
11
11
SLAVIA Michálkovice
16
3
1
12
35:105
10
12
SOKOL HRABŮVKA
14
0
1
13
11:100
1
 



DOROST- ECOND Městský přebor MěFS Ostrava - PODZIM 2016:
 
Tabulka celková – podzim 2016 – dorost SK ŠENOV:
#
  TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
+/-
1.
11
10
1
0
69:17
31
13
2.
11
8
2
1
49:8
26
11
3.
11
8
1
2
70:31
25
7
4.
11
7
1
3
51:30
22
1
5.
11
5
2
4
31:28
17
-4
6.
11
5
2
4
39:37
17
5
7.
11
3
3
5
30:33
12
-3
8.
10
3
1
6
22:33
10
-2
9.
11
2
3
6
29:45
9
-6
10.
11
1
4
6
25:43
7
-8
11.
11
2
1
8
25:72
7
-11
12.
10
0
1
9
9:72
1
-14
Zbývá odehrát: 25.03.2017 12:30  Václavovice - Hrabůvka
 
Tabulka doma – podzim 2016 – dorost SK ŠENOV:
#
  TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1
SLOVAN Ostrava
6
6
0
0
51:8
18
2
SK ŠENOV
6
6
0
0
42:8
18
3
Dolní Lhota
5
4
1
0
20:2
13
4
Krásné Pole
7
4
1
2
29:18
13
5
Velká Polom
7
4
1
2
20:17
13
6
SOKOL Hrabová
5
2
1
2
19:11
7
7
SOKOL Václavovice
4
2
1
1
14:12
7
8
Ostrava Lhotka
5
1
3
1
18:18
6
9
UNIE Hlubina
4
2
0
2
16:16
6
10
SLAVIA Michálkovice
6
1
0
5
8:40
3
11
Slavoj Rychvald
5
0
2
3
11:20
2
12
Sokol Hrabůvka
5
0
1
4
7:24
1
 
Tabulka venku – podzim 2016 – dorost SK ŠENOV:
#
TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1
Dolní Lhota
6
4
1
1
29:6
13
2
SK ŠENOV
5
4
1
0
27:9
13
3
UNIE Hlubina
7
3
2
2
23:21
11
4
Krásné Pole
4
3
0
1
22:12
9
5
SLOVAN Ostrava
5
2
1
2
19:23
7
6
Slavoj Rychvald
6
2
1
3
18:25
7
7
SOKOL Hrabová
6
1
2
3
11:22
5
8
Velká Polom
4
1
1
2
11:11
4
9
SLAVIA Michálkovice
5
1
1
3
17:32
4
10
SOKOL Václavovice
6
1
0
5
8:21
3
11
Ostrava Lhotka
6
0
1
5
7:25
1
12
Sokol Hrabůvka
5
0
0
5
2:48
0
 
VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH UTKÁNÍ – PODZIM 2016 – DOROST SK ŠENOV:
 Datum    Začátek
Kolo
 Domácí
-
 Hosté
VÝSL.
POZN.:
SRPEN 2016
 SO 27.08.16  14:30
4
 SK ŠENOV
-
 Slovan Ostrava
8:1
 
ZÁŘÍ 2016
 SO 03.09.16  14:00
5
 Velká Polom
-
 SK ŠENOV
2:5
 
 ST 07.09.16  16:30
3
 SK ŠENOV
-
 Hrabůvka
11:0
 
 SO 10.09.16  13:30
6
 SK ŠENOV
-
 Pustkovec
18:0
Pustkovec odhlášen
ze soutěže!
 SO 17.09.16  13:30
7
 Krásné Pole
-
 SK ŠENOV
3:6
 
 SO 24.09.16  13:30
8
 SK ŠENOV
-
 Václavovice
7:0
 
 ST 28.09.16  16:00
1
 SK ŠENOV
-
 Dolní Lhota
3:1
 
ŘÍJEN 2016
SO 01.10.16 13:00
9
 Michálkovice
-
 SK ŠENOV
1:11
 
SO 08.10.16 12:30
10
 SK ŠENOV
-
 Unie Hlubina
7:3
 
SO 15.10.16
11
VOLNO
 
SO 22.10.16 11:30
12
 SK ŠENOV
-
 O. Lhotka
6:3
 
SO 29.10.16 11:30
13
 Slavoj Rychvald
-
 SK ŠENOV
1:3
 
LISTOPAD 2016
SO 05.11.16 11:30
2
 Hrabová
-
 SK ŠENOV
2:2

 

 
STATISTIKY - DOROST SKŠ – PODZIM 2016 – Městský přebor MěFS Ostrava 2016/2017
Tým
ID
Jméno
Příjmení
Záp.
**účast
Góly
ŽK
ČK
**Minuty
SK Šenov (8060701)
01061133
Lukáš
Toral
12
12  (*+3)
0
0
960
SK Šenov (8060701)
98041089
Marek
Godla
12
  5  (*+1)
0
0
854
SK Šenov (8060701)
98020036
Dominik
Jankovič
12
  5  (*+1)
1
0
1084
SK Šenov (8060701)
00040684
Tomáš
Lebduška
12
  2  (*+1)
2
0
1084
SK Šenov (8060701)
00070951
Matěj
Klimsza
12
0
0
0
1084
SK Šenov (8060701)
00081027
Matěj
Murgaš
11
1
2
0
990
SK Šenov (8060701)
00070672
Filip
Košťál
11
  7  (*+2)
1
0
900
SK Šenov (8060701)
00030654
Jan
Stibor
11
6
2
0
700
SK Šenov (8060701)
01110850
Toan Minh
Nguyen
11
3
2
0
900
SK Šenov (8060701)
00090043
Denis
Kozel
10
  3  (*+2)
0
0
810
SK Šenov (8060701)
98040461
Michal
Stehlík
9
 9  (*+1)
3
0
765
SK Šenov (8060701)
00121117
Vojtěch
Schwarz
9
 3  (*+1)
0
0
674
SK Šenov (8060701)
01080915
Jakub
Špánek
9
0
1
0
719
SK Šenov (8060701)
98110706
Radim
Klimša
8
  5  (*+5)
0
0
610
SK Šenov (8060701)
00061736
Matěj
Skýba
6
 1  (*+1)
0
0
374
SK Šenov (8060701)
98100715
Dominik
Vašek
4
4
0
0
360
SK Šenov (8060701)
98101476
Daniel
Gabovič
4
1
0
0
360
SK Šenov (8060701)
01120595
Ondřej
Kaiser
4
0
0
0
347
SK Šenov (8060701)
99101327
David
Jakus
2
1
0
0
180
SK Šenov (8060701)
99051640
Frederik
Volný
1
1
0
0
20
SK Šenov (8060701)
01030499
Filip
Slíva
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
69 (*+18)
14
0
-
* Góly i s utkáním proti Pustkovci:
87
-
-
-
 
*Pozn.: PUSTKOVEC SE ODHLÁSIL, PROTO GÓLY ZE ZÁPASU ŠENOV-PUSTKOVEC 18:0 UŽ V TABULCE NEJSOU ZAPOČITÁNY (jsou uvedeny v závorce!). Ve sloupci „Záp.“ je zápas s Pustkovcem započítán!
GÓLY V ZÁPASE DALI: Klimša Radim 5, Toral Lukáš 3, Košťál Filip 2, Kozel Denis 2, Skýba Matěj, Lebduška Tomáš, Stehlík Michal, Godla Marek, Schwarz Vojtěch, Jankovič Dominik.
 
**Pozn.: Minuty jsou u prvních kol započítány podle statistik na IS FAČR. Protože na IS FAČR jsou chyby, byly pak všem hráčům, kteří se zápasu zúčastnili (uvedeni v zápisu) připočítáváno 90 minut (u tzv. "hokejového střídání" nelze přesný počet minut zjistit).
 
NÁVŠTĚVNOST NA DOMÁCÍCH UTKÁNÍCH DOROSTU SK ŠENOV – podzim 2016 (započítán i zápas s Pustkovcem, který se později odhlásil ze soutěže): = 341 diváků; tj. průměr na zápas = 49 diváků.



STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK ŠENOV v soutěži MěS U11 (5+1) sk. C - 2016/2017
 
Tabulka celková
Rk.
DRUŽSTVO
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1
Heřmanice U11
12
11
0
1
118:46
33
2
FC Vítkovice U10
12
9
0
3
178:59
27
3
Petřkovice U11 B
12
7
0
5
113:90
21
4
Šenov U11
12
6
0
6
99:121
18
5
Michálkovice U11
12
5
0
7
120:96
15
6
Markvartovice U11
12
2
0
10
31:89
6
7
Koblov U11
12
2
0
10
29:187
6
 
Tabulka doma
Rk.
DRUŽSTVO
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1
Heřmanice U11
6
5
0
1
60:19
15
2
FC Vítkovice U10
6
4
0
2
87:41
12
3
Michálkovice U11
6
3
0
3
56:37
9
4
Petřkovice U11 B
6
3
0
3
45:53
9
5
Šenov U11
6
2
0
4
53:66
6
6
Markvartovice U11
6
1
0
5
12:47
3
7
Koblov U11
6
1
0
5
14:98
3
Tabulka venku
Rk.
DRUŽSTVO
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1
Heřmanice U11
6
6
0
0
58:27
18
2
FC Vítkovice U10
6
5
0
1
91:18
15
3
Petřkovice U11 B
6
4
0
2
68:37
12
4
Šenov U11
6
4
0
2
46:55
12
5
Michálkovice U11
6
2
0
4
64:59
6
6
Markvartovice U11
6
1
0
5
19:42
3
7
Koblov U11
6
1
0
5
15:89
3
 



STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK ŠENOV v soutěži MěS U11 (5+1) sk. C - PODZIM 2016
Tabulka celková
#
TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1
Heřmanice U11
5
5
0
0
47:22
15
2
Vítkovice U10
5
4
0
1
61:22
12
3
Petřkovice U11 B
6
4
0
2
79:42
12
4
Michálkovice U11
5
1
0
4
44:54
3
5
Markvartovice U11
5
1
0
4
10:29
3
6
SK Šenov U11
4
1
0
3
40:62
3
7
Koblov U11
4
1
0
3
13:63
3
 
Tabulka doma
#
TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1
Petřkovice U11 B
2
2
0
0
36:13
6
2
Vítkovice U10
3
2
0
1
35:19
6
3
Heřmanice U11
2
2
0
0
13:4
6
4
Koblov U11
2
1
0
1
10:19
3
5
Markvartovice U11
3
1
0
2
9:21
3
6
SK Šenov U11
4
1
0
3
40:62
3
7
Michálkovice U11
1
0
0
1
6:7
0
 
Tabulka venku
#
TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1
Heřmanice U11
3
3
0
0
34:18
9
2
Vítkovice U10
2
2
0
0
26:3
6
3
Petřkovice U11 B
4
2
0
2
43:29
6
4
Michálkovice U11
4
1
0
3
38:47
3
5
Markvartovice U11
2
0
0
2
1:8
0
6
Koblov U11
2
0
0
2
3:44
0

 





FOTBALOVÝ ROČNÍK 2015/2016



MUŽI - KRAJSKÝ PŘEBOR MS KFS – fotbalový ročník 2015/2016:
KONEČNÁ TABULKA
#
 Tým
Z
V
R
P
Skóre
BODY
+/-
1.
 Sport-Club Pustá Polom
30
20
6
4
67:32
66
+21
2.
 SK Dětmarovice
30
18
5
7
59:31
59
+14
3.
 FK Slavia Orlová-Lutyně
30
17
6
7
51:31
57
+12
4.
 FK Bospor Bohumín
30
13
8
9
64:43
47
+ 2
5.
 FC Heřmanice Slezská
30
13
7
10
56:50
46
- 1
6.
 TJ Sokol Markvartovice
30
13
4
13
57:60
43
- 5
7.
 SK Šenov
30
13
3
14
69:59
42
- 3
8.
 FC IRP Český Těšín
30
10
10
10
40:39
40
- 5
9.
 SK Beskyd Frenštát p.R.
30
12
3
15
43:63
39
- 6
10.
 TJ Vendryně
30
11
5
14
44:57
38
- 4
11.
 Sokol Kobeřice
30
9
9
12
60:65
36
- 9
12.
 Háj ve Slezsku
30
9
9
12
51:57
36
- 9
13.
 FK SK Polanka
30
10
5
15
55:51
35
-10
14.
 TJ Kovohutě Břidličná
30
10
5
15
53:65
35
-10
15.
 TJ Vítkov
30
8
6
16
48:69
30
-15
16.
 MFK Kravaře
30
7
3
20
35:80
24
-21
TABULKA, KTEROU JINDE NENAJDETE
TABULKA KP – JARO 2016
Pozn.: předehrávané kolo z jarní části
soutěže započítáno do podzimní části !!!
#
DRUŽSTVO
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
UMÍSTĚNÍ
PODZIM
BODY
PODZIM
KONEČNÉ
UMÍSTĚNÍ
KONEČNÉ
SKÓRE
BODY
CELKEM
1
P. POLOM
14
10
2
2
35:17
32
2.
34
1.
67:32
66
2
ŠENOV
14
9
1
4
43:17
28
15.
14
7.
69:59
42
3
HEŘMANICE
14
8
2
4
34:22
26
9.
20
5.
56:50
46
4
DĚTMAROVICE
14
8
1
5
27:14
25
3.
34
2.
59:31
59
5
BOHUMÍN
14
7
4
3
32:20
25
7.
22
4.
64:43
47
6
BŘIDLIČNÁ
14
7
1
6
26:26
22
16.
13
14.
53:65
35
7
KOBEŘICE
14
5
5
4
32:27
20
14.
16
11.
61:65
36
8
SL. ORLOVÁ
14
5
2
7
20:21
20
1.
37
3.
51:31
57
9
FRENŠTÁT p.R.
14
6
1
7
23:32
19
10.
20
9.
43:63
39
10
POLANKA
14
5
3
6
25:19
18
12.
17
13.
55:51
35
11
MARKVARTOVICE
14
6
0
8
24:29
18
4.
25
6.
57:60
43
12
Č. TĚŠÍN
14
4
5
5
13:18
17
6.
23
8.
40:39
40
13
VENDRYNĚ
14
5
1
8
17:26
16
8.
22
10.
44:58
38
14
HÁJ ve Sl.
14
3
4
7
19:33
13
5.
23
12.
51:57
36
15
VÍTKOV
14
3
3
8
23:37
12
11.
18
15.
48:69
30
16
KRAVAŘE
14
2
1
11
14:46
7
13.
17
16.
35:80
24
 


NEJLEPŠÍ STŘELCI KP 2015/2016
#
Jméno
Klub
GÓLY CELKEM
Góly na jaře 2016
1.
Raymond Darkeh
TJ Břidličná, z.s.
26
14
2.
Zbyněk Bednář
SK ŠENOV
22
15
3.
Pavel Klimpar
Frenštát p.R..
20
12
4.
Nikola Štýbar
Sport - Club Pustá Polom
16
6
5.
Filip Štýbar
Sport - Club Pustá Polom
15
7
6.
David Fromelius
SK Polanka nad Odrou
15
7
7.
Adam Šimeček
TJ Sokol Kobeřice
14
?
8.
René Wirth
TJ Sokol Kobeřice
14
5
9.
Zdeněk Skotnica
SK Dětmarovice
13
6
10.
Michal Tomáš
FK Slavia Orlová - Lutyně
13
0
11.
František Hanus
TJ Vendryně
13
3
12.
Marek Schovajsa
SK ŠENOV
12
8
23. – 25.
Radek Beránek
SK ŠENOV
8
6
51. – 64.
Miroslav Koďousek
SK ŠENOV
5
2
51. – 64.
Michal Gorovič
SK ŠENOV
5
2
90. – 116.
Jakub Hanauer
SK ŠENOV
3
2
90. – 116.
Martin Macko
SK ŠENOV
3
3
117. – 148.
Jiří Kroužek
SK ŠENOV
2
0
149. – 219.
Ondřej Stařičný
SK ŠENOV
1
0
149. – 219.
Tomáš Mleziva
SK ŠENOV
1
0
149. – 219.
Ondřej Habernal
SK ŠENOV
1
0
149. – 219.
Marek Aniol
SK ŠENOV
1
1
149. – 219.
Karel Biela
SK ŠENOV
1
1
149. – 219.
Marek Vedlich
SK ŠENOV
1
1
149. – 219.
Lukáš Svoboda
SK ŠENOV
1
1
149. – 219.
Daniel Klimša
SK ŠENOV
1
1
 
Vlastní gól soupeře
1
0
 



DOROST- ECOND Městský přebor MěFS Ostrava – fotbalový ročník 2015/2016:
DOROST - TABULKA MěP Ostrava 2015/2016
#
 Klub
Z
V
R
P
Skóre
BODY
1.
TJ Klimkovice
22
18
2
2
81:24
56
2.
Dolní Lhota
22
17
3
2
125:21
54
3.
SK ŠENOV
22
14
1
7
109:33
43
4.
SOKOL Hrabová
22
13
3
6
81:37
42
5.
Slovan Ostrava
22
12
2
8
80:58
38
6.
Velká Polom
22
11
4
7
74:66
37
7.
Václavovice
22
11
3
8
64:56
36
8.
Svinov B
22
7
2
13
51:89
23
9.
Ostrava Lhotka
22
6
3
13
55:101
21
10.
Sokol Pustkovec
22
5
1
16
47:105
16
11.
Michálkovice
22
3
2
17
31:93
11
12.
Sokol Hrabůvka
22
2
0
20
21:136
6
 




STARŠÍ ŽÁCI - Krajská soutěž STARŠÍCH ŽÁKŮ sk. "B" MS KFS, fotbalový ročník 2015/2016:
KONEČNÁ TABULKA
#
 Klub
Z
V
R
P
Skóre
BODY
1.
Frýdlant n.O.
22
22
0
0
145:15
66
2.
Staříč
22
16
2
4
103:30
50
3.
Stará Bělá
22
15
3
4
82:25
48
4.
Petřkovice
22
13
2
7
94:50
41
5.
Hlubina
22
11
5
6
78:33
38
6.
Svinov
22
11
2
9
51:60
35
7.
Frenštát p. R.
22
8
2
12
43:76
26
8.
Staré Město
22
7
3
12
62:59
24
9.
Čeladná
22
6
0
16
31:135
18
10.
SK ŠENOV
22
5
2
15
43:84
17
11.
Heřmanice
22
3
4
15
28:110
13
12.
Třebovice
22
2
1
19
24:107
7
 



MLADŠÍ ŽÁCI - Krajská soutěž MLADŠÍCH ŽÁKŮ sk. "B" MS KFS, fotbalový ročník 2015/2016:
KONEČNÁ TABULKA
Rk.
Družstvo
Záp.
 
+
0
-
Skóre
Body
1
Stará Bělá
22
 
20
0
2
130:41
60
2
Hlubina
22
 
16
1
5
110:34
49
3
Staré Město
22
 
13
2
7
104:71
41
4
Heřmanice
22
 
12
3
7
79:44
39
5
ŠENOV
22
 
11
1
10
100:67
34
6
Staříč
22
 
11
1
10
70:66
34
7
Frýdlant n.O.
22
 
11
0
11
80:79
33
8
Petřkovice
22
 
9
0
13
94:101
27
9
Frenštát p. R.
22
 
7
3
12
101:115
24
10
Třebovice
22
 
6
3
13
51:116
21
11
Čeladná
22
 
5
2
15
47:106
17
12
Svinov
22
 
3
0
19
21:147
9
 



STARŠÍ PŘÍPRAVKA U10 SKŠ v soutěži Minifotbal sk. "C" MěFS Ostrava - 2015/2016
TABULKA KONEČNÁ
# Klub Z V R P SKÓRE BODY
1. SOKOL Hrabová 14 12 1 1 152:35 37
2. TJ Řepiště 14 11 1 2 90:35 34
3. Baník Ostrava -dívky 14 8 2 4 83:59 26
4. Stará Bělá B 14 7 1 6 100:77 22
5. SOKOL Václavovice 14 6 3 5 80:88 21
6. SLAVIA Michálkovice 14 4 2 8 84:140 14
7. FC Vratimov 14 0 4 10 45:121 4
8. SK ŠENOV 14 0 2 12 54:133 2
 
TOPlist